Wersja polska  English version
 BAGABAGA na facebook BAGABAGA na facebook

Warsztaty

BAGABAGA to także edukacja i wspólne tworzenie. Moją pasją jest przekazywanie wiedzy i zarażanie innych miłością do rękodzieła.

Jestem nie tylko pasjonatką, ale również dyplomowaną profesjonalistką. Skończyłam wspaniałą i jedyną w Polsce szkołę: Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. Jestem instruktorką rękodzieła artystycznego oraz posiadam tytuł czeladnika: jestem koronkarką i hafciarką.

Mam bogate doświadczenie nie tylko twórcze, ale także w pracy z grupami. Moje warsztaty skierowane są do każdego, kto chce poznać nowe techniki i spędzić kreatywnie czas - bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną, czy intelektualną.

Warsztaty prowadzę w firmach, szkołach, przedszkolach, a także - na zaproszenie osób prywatnych. Współpracowałam z takimi instytucjami jak m.in.: IKEA, B/S/H, CSRinfo, Fundacja Wielkopolska Wschodnia, Fundacja Dom w Łodzi, Fundacja Mamy Serce.

Tematyka spotkań oscyluje wokół tekstyliów. A repertuar jest bardzo szeroki: haft, koronka, filcowanie, biżuteria, etno, upcycling... Z pewnością coś wspólnie wymyślimy!

Aby skontaktować się w sprawie organizacji warsztatów
kliknij tu już teraz !

jedwab, biżuteria jedwabna, biżuteria tekstylna, upcycling, biżuteria upcyclingowa, torby filcowe zdobione ręcznie, akcesoria modowe, fashion
Copyright © 2009-2018 BAGABAGA