Wersja polska  English version
 BAGABAGA na facebook BAGABAGA na facebook

BAGABAGA szuka Twarzy

Twarzą marki BAGABAGA jesteś Ty. Dlaczego? Bo jesteś piękna, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. W życiu i w tworzeniu szukam prawdy, wygody, radości. Dlatego budując moją markę nie będę kreować świata, którego nie ma. Bo cieszy mnie to, co jest. Tak, jak jest. Nie retuszuję zdjęć, wszelką ingerencję ograniczam do koniecznego minimum. Lubię zmarszczki, lubię siwe włosy i brak makijażu. Bo lubię ludzi. Kocham kobiety - takimi, jakimi są.

**********************************************************************

Projekt "BAGABAGA szuka twarzy" trwa od 2011 r. Do sesji "modowych" z udziałem swojej biżuterii Marta Libiszowska - Jóźwiak zaprasza kobiety nie związane ze światem fashion. "Tradycyjna fotografia modowa zupełnie do mnie nie przemawia. Nie lubię sztuczności, nadęcia, wygładzonych komputerowo twarzy. Szukałam czegoś innego - prawdziwego, co będzie pasować do mnie i do biżuterii, którą tworzę".

W pierwszej sesji udział wzięły koleżanki. Razem chodziły po łódzkich podwórkach, szwendały się po Księżym Młynie, szukały ciekawych miejsc. To było to! Wspólnie spędzony czas, pogawędki, śmiech, radość, zwiedzanie, nowe wyzwania, przygoda. To był fantastycznie spędzony czas. I piękne zdjęcia.

Przygoda trwa. I rozwija się. Zatacza coraz szersze kręgi. W biżuterii BAGABAGA pozowały: psycholożka, anglistka, urzędniczka, lekarka, artystka piercingu, dziennikarka...

W akcję zaangażowana jest też Monika Gilewska - pierwsza "Twarz BAGABAGA", zakochana w fotografii arteterapeutka. Dla niej biżuteria BAGABAGA staje się pretekstem do pracy z kobietami - jednym z narzędzi zmiany.

Jeśli masz ochotę wziąć udział w sesji - zapraszam do kontaktu. Co musisz wiedzieć? Akcja jest bezpłatna. Ty nie płacisz, nie płaci BAGABAGA. Biorąc udział w akcji zgadzasz się na wykorzystanie zdjęć do celów promocyjnych marki BAGABAGA. Wykorzystujemy oczywiście tylko te zdjęcia, które są przez Ciebie zaakceptowane! Otrzymujesz dokumentację fotograficzną na płycie CD - na pamiątkę.

jedwab, biżuteria jedwabna, biżuteria tekstylna, upcycling, biżuteria upcyclingowa, torby filcowe zdobione ręcznie, akcesoria modowe, fashion
Copyright © 2009-2018 BAGABAGA