Wersja polska  English version
 BAGABAGA na facebook BAGABAGA na facebook

Opis:

ReFashion! - modne i wygodne plecako - worki.

Wymiary: szerokość (dół) 47 cm, wysokość: 50,5 cm. W środku czarna podszewka. Bawełnany sznurek daje możliwość regulacji - zasupełkuj według uznania!.

Projekt wymyślony przez Studentów z UŁ, z koła ENACTUS. Plecaczki są szyte ze spodni dżinsowych i tkanin recyklingowych. Zysk z ich sprzedaży przekazywany jest Fundacji Dom w Łodzi.Kod produktu: JP002     

Cena: 69 zł.


BAGABAGA pomaga

BAGABAGA Pomaga to nasza akcja charytatywna, w ramach której wspieramy Fundację Dom w Łodzi - dom dziecka dla maluchów, które są chore i potrzebują opieki medycznej. To wyjątkowa placówka i wspaniałe dzieciaki - mimo swoich niepełnosprawności są pełne radości i otwarte na przygody. Pomagamy im od lat, na różne sposoby. Możesz włączyć się w naszą akcję, kupując produkty, z których zysk przeznaczamy na Fundację.

Świeczki

Zaczęło się od świeczek woskowych, które wykonuje dla nas Babcia Jadzia. Ma 96 lat, a wciąż chce być potrzebna i chętnie pomaga. Świeczki są wykonane z prawdziwego wosku pszczelego w formie tzw. węzy pszczelarskiej. Pięknie pachną, więc można je trzymać w szafie dla aromatu, a gdy się palą - jonizują powietrze..

ReFashion

Akcja rozszerzyła się, gdy studenci UŁ z koła naukowego Enactus zaproponowali nam współpracę przy społeczno - ekologicznym projekcie ReFashion. Pomysł był świetny!

Ze zużytych spodni dżinsowych powstają modne plecako - worki. Każdy jest inny - różnią się kolorem i wielkością, a także - podszewką. Większość materiałów, poza sznurkiem i nićmi, pochodzi z odzysku. Plecaki są szyte przez osoby wykluczone społecznie, a zysk przekazujemy Fundacji Dom w Łodzi.

Projekt doceniła Pani Prezydent Hanna Zdanowska i objęła go swoim patronatem!

www.bagabaga.pl

jedwab, biżuteria jedwabna, biżuteria tekstylna, upcycling, biżuteria upcyclingowa, torby filcowe zdobione ręcznie, akcesoria modowe, fashion
Copyright © 2009-2018 BAGABAGA